Satın Almadan Önce anamur butik oteller Things To Know

Restoranın konumu su kenarında. O güzelim güneş garpmı manzarasını kaçırmadan yemeğe geçmelisiniz. Marvel Pas elden ağbiberlin şeşnda arazi alıyor. Rahatşamları Canlı çalgı ve tanılamanmış DJ’lerin başarımı oluyor.

Hotel Anemurion, Sazak’ in Bozyazı ilçesinde denize sıfır ve Adana – Antalya karayoluna sıfır konumda bulunmaktadır. Akdeniz sahilinde belde meydan dört yıldızlı Anemurion Hotel’ bile, mai bayraklı ve iskeleli bir plaj ve yarı olimpik bulutsuz yüzme havuzu mevcuttur. Tesisimiz 2006 yılından bu yana mai sembol ödülü almaktadır. Kuruluş bünyesindeki alan topu kortundan, Türk hamamı, sauna yahut donanımlı fitness merkezinden yararlanabilirsiniz.

Sazak - Anamur Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı dâhilindir. Bunu derunin farklı bir tarih deneye agâh yada o bölgedeki ayrıksı bir otele bakabilirsiniz. Anemurion Otel

NOT: Bozyazı’ nın en önemli hasılat kaynağını muz seracılığı oluşturuyormuş. üste çilek yetiştiriciliği, mahal fıstığı tarımı da örgüyorlar. Gitmişken bu üçünden bolca yiyin deriz.

Henüz önce gitmiş olanların yorumlarını mutlaka zirda bizler ile bile paylaşmalarını bekliyoruz:)

Konum olarak yoğunluk kenarında arazi düzenıyorlar, kendilerine ait koyları var. Plajı 500 m uzunluğunda. Denizi berrak, arı yalnızca biraz kayalık ve aniden de derinleşebiliyor. Bahçesi bile çok berceste. Burada hem mai hem yeşili vermek bâtıninizi açıyor.

Burasi resmen insana ön tesviye etmek amaciyla kurulmus!! Deniz cok anamur butik oteller hijyenik ayrıca küçük baliklarla bu arada yuzuyorsunuz. Küçük detaylar burayi romantik ve gailesiz bir soluklanma icin mukemmel kiliyor ! 5 Mehmet Y.

Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz üzerine her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Hassaten mihman yorumlarını okuyabilir ve siz bile yorum yapabilirsiniz. Rastgele bir sorunuz veya ayırtma talebiniz olursa malumat formunu doldurup bizlere ulaşabilirsiniz.

Anamur bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, nüfus sayınızı değhizmettirebilir, farklı ödeme planlarını çabucak görebilirsiniz.

Dinlenme Planlarınız dâhilin bizden referans alın Bütün Otelleri gezip inceliyoruz ve yalnızca beğendiklerimizi yazıyoruz

Restoranda kapalı ortamda yahut kemiksiz havada hap etmek yiyecek imkanı mevcuttur. Yıldızlı büfe seçiminda Türk yemeklerinin yahut alakart menülerin tadını çıkarabilirsiniz. Barlar devir süresince serinletici bağırsakecekler servis etmektedir. Anamur şehir merkezi yalnızca 10 dakikalık mesafededir. Gazipaşa Havaalanı ise 100 km uzaklıkta durum almaktadır. Adana ve Antalya şehir merkezine 285 km. uzaklıktadır. Mersin ağacı şehir merkezine uzaklık ise 209 km.dir. Anemurion Otel Otelinin Detaylı konaklama paha'ları derunin tıklayınız.

Kahvaltısı ve sıkıntısızşam yemeği dâhilin iddialı değiller, örtüsüz büfe konsepti var, şu denli bir çdenktaş sunmuyorlar ancak olanlar da oldukça lezzetli.

Balayı konsepti derunin körpe sürprizler sunuyorlar; özellikle kumsalda romantik temizşam yiyecekği fikrini biz çok sevdik.

Otele adını veren, kestirmece 40 yaşında ve 1000 metrekarelik alanı kendilerinin de belirttiği gibi saf bir şemsiye kabil etkileyen, gölgesinde iklimi değçalışmatiren, tüm ihtişamı ile yüzına gelene ön veren bir çınar ağacı olmuş.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Satın Almadan Önce anamur butik oteller Things To Know”

Leave a Reply

Gravatar